تحصیل در رشته زبان چینی در چین

دلایل متعددی در خصوص لزوم یادگیری زبان چینی وجود دارد و در این متن بر آنیم در زمینه بورسیه رشته زبان چینی در چین اطلاعاتی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

رشته زبان چینی در چین

زبان ماندارین چینی اصلی ترین زبان دنیا است و تقریبا ۹۰۰ میلیون نفر در سراسر دنیا این زبان را به عنوان زبان مادری خود می‌شناسند و بیش از یک میلیارد نفر به این زبان تکلم می‌کنند.

زبان چین قدمت بسیار زیادی دارد در حقیقت زبان چینی نشان دهنده یک تاریخ غنی از سنت‌های فرهنگی است و شامل تنوع وسیع مردمان، مکان‌ها و چشم اندازها می‌شود. در زمینه اخذ بورس این زبان در کشور چین می‌توانید اطلاعات تکمیلی را از طریق کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت کسب نمایید.

آزمون HSK

لزوم یادگیری زبان چینی

زبان چینی زبانی متنوع است و شامل بسیاری از گویش‌ها و لهجه‌های متداول ناشناخته است، در این میان اما زبان چینی ماندارین به عنوان یک استاندارد واقعی پذیرفته شده است. به راحتی می‌توانید ببینید که چرا زبان چینی با چنین تقاضای بالایی در سراسر جهان رو به رو است.

اقتصاد رو به رشد چین در سراسر جهان در مکان هایی مانند مالزی، سنگاپور، تایوان و البته چین، که زبان ماندارین چینی را به عنوان یک مولفه اصلی در بر دارد لزوم یادگیری این زبان را به همگان یادآور می‌شود.

به عنوان کشور تولید کننده تکنولوژی اتصال شرق و غرب اهمیت می‌یابد. امروزه بیشتر آمریکایی‌ها در حال یادگیری زبان چینی هستند تا به طور موثر در بازار جهانی شرکت کنند و حرفه‌های بین المللی را در زمینه‌های مختلف مانند باستان شناسی، مالی، جامعه شناسی و پزشکی دنبال کنند.

برنامه CLS دانشجویان را با زبان ماندارین چینی آشنایی می‌دهد، همچنین این برنامه فرصتی برای دانشجویان برای تعامل با فرهنگ محلی متنوع چین فراهم می‌کند.

 

آموزش زبان از طریق بورسیه رشته زبان چینی در چین

برای تحصیل در رشته زبان چینی در چین و اخذ بورسیه زبان چینی در چین می‌توان گفت که سه فرصت عمده وجود دارد که از طریق دولت چین، ادارات آموزش و پرورش شهرستان‌های مختلف در چین و همچنین مهمتر از همه موسسه زبان چینی کنفسیوس اعطا می‌شود.

تمام این راه‌ها به طور بالقوه در اختیار متقاضیان قرار دارد.

دوره اعطا و دریافت بورس تحصیلی بدین صورت است که برای اخذ بورسیه زبان چینی در چین، شما می‌توانید از اوایل ژانویه تا اواخر ماه مارس هر سال درخواست کنید گرچه فرصت ۲۰۱۹ پایان یافته اما برای ثبت نام در ژانویه سال ۲۰۲۰ خود را آماده نمایید. در نظر داشته باشید که موعدها را به طور مرتب از وبسایت دانشگاه‌های چین چک کنید.

برای بررسی مراحل مهم و اخذ ویزای کشور چین می‌توانید از طریق موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با سفارت چین تماس بگیرید. این مهم را در نظر داشته باشید که برخی از موسسات برای اعطای بورسیه زبان چینی در چین در اواسط ماه مه و ژوئن، و برخی دیگر در اواخر ماه جولای و آگوست اطلاع رسانی می‌کنند.

چنانچه نتوانستید بورس تحصیلی دولت چین را دریافت کنید همچنان می‌توانید امیدوار باشید که برخی از دانشگاه‌ها نیز به صورت پراکنده بورسیه اعطا می‌کنند. هشدار از ماه می‌تا سپتامبر سایت برای اعطای بورس تحصیلی دولتی باز است.

 

معرفی دانشگاه زبان چینی در چین

یکی از بهترین دانشگاه‌های زبان در کالج میدلبروری در ورمونت است. اساتید و کارکنان آنها متخصصانی با سطحی بالا در حوزه‌های خود هستند و به پیشرفت زبان آموزان خود اهمیت دارند.

هنگام یادگیری یک زبان مانند ماندارین، به سادگی چگونگی خواندن و نوشتن آن را نخواهید آموخت مگر اینکه توسط اساتید خبره اموزش ببینید.

استادان دانشگاه میدلبروری بر این باورند که بهترین راه برای یادگیری کامل زبان چینی، یادگیری نحوه صحبت کردن با آن در بستر فرهنگی است. دانش آموزانی که ماندارین را مطالعه می‌کنند در تای چی، میگیرگان، پخت و پز و پیاده روی شرکت می‌کنند.

Middlebury بورس تحصیلی و کمک هزینه تحصیلی برای زبان آموزان واجد خود ارائه می‌دهد. موسسه دیویس به طور کامل مسکن، اتاق و هزینه تحصیل را در اختیار دانشجویان تحت پوشش یک دوره تابستانی ماندارین قرار می‌دهد. این بورسها مبتنی بر شایستگی هستند و تنها بهترین دانشجویان انتخاب خواهند شد.

همانطور که در این متن در زمینه بورسیه زبان چینی در چین دیدیم، دانشگاه‌ها و موسسات بسیاری برای بسط فرهنگ و زبان چین حاضر به اعطای بورسیه به متقاضیان بین المللی هستند.

کد مطلب: ۱۳۳۰-۲/۹۹۰۱۰۸-۱۰۰۰/م ح/ت/۹۹

۰/۵ (۰ Reviews)
الان بخرید
به کمک احتیاج دارید؟چت با ما