رزرو خوابگاه در چین

رزرو خوابگاه در چین

برای مشاهده تصاویر بیشتر روی عکس کلیک کنید

رزرو خوابگاه در چین جهت اسکان دانشجو از موارد مهمی است که جزو دغدغه های دانشجویان و خانواده های متقاضیان جهت تحصیل در چین است؛ بنیاد چین نیز در جهت این مهم، مانند تمامی مراحل در کنار شماست و با توجه به شرایط و نوع درخواست شما از لحاظ امکانات و هزینه در اخذ خوابگاه، اقدامات لازم را انجام می‌دهد.

امکانات خوابگاه‌های چینی

خوابگاه‌های کشور چین به طور یکسان از امکانات ثابتی برخوردار هستند مانند: کمد لباس، یخچال، تخت خواب، میز تحریر و حمام. اما با توجه به درخواست و هزینه مد نظر شما می‌توانیم این امکانات را در سطح بالاتری استفاده نمائید و از امکانات بیشتری بهره‌مند شوید.

قیمت اتاق خوابگاه های دانشجویی چین

هزینه محل اقامت ممکن است از ۲۵ تا ۱۵۰ یوان برای هر روز متفاوت باشد که باز هم تا حد بسیاری به دانشگاه، شهر و نوع اتاق بستگی خواهد داشت.

به عنوان مثال، دانشگاه زبان و فرهنگ پکن، ۶ گزینه انتخابی را برای گزینش محل اقامت در اختیار دانشجویان بین‌المللی قرار می‌دهد.

موسسه بنیاد بین‌المللی چین تمامی‌خدمات مرتبط به چین شامل تحصیل درچین و آموزش زبان چینی را ارائه می‌کند.

تحصیل درچین ۰۲۱۸۸۰۶۰۶۰۱
آموزش زبان‌چینی ۰۲۱۶۶۱۲۳۰۸۶

آخرین مقالات

آخرین نوشته‌ها و پست‌های ما را اینجا ببینید.

مهر ۲۸, ۱۳۹۹
دانشگاه معماری

بهترین دانشگاه‌های معماری چین

۵ تا از بهترین دانشگاه‌های معماری چین بهترین دانشگاه‌های معماری چین می‌توانید دانشگاه‌هایی را پیدا کنید که دوره‌های معماری را در مناطق مختلف چین واقع می‌کنند: […]
مهر ۲۳, ۱۳۹۹
شرایط تحصیل در رشته‌های پزشکی و غیرپزشکی در چین

تحصیل پسا دکتری درچین

شرایط تحصیل پسی دکتری درچین: تحصیل پسا دکتری درچین دوره فوق‌دکترا در چین یک دوره ۲ تا ۳ ساله است که برای دانشجویان خارجی به زبان […]
۵/۵ (۱ Review)
الان بخرید
به کمک احتیاج دارید؟چت با ما