تحصیل در انستیتو فناوری پکن چین

زمان مطالعه: 6 دقیقه

انستیتو فناوری پکن چین (Beijing Institute of Technology (BIT یک دانشگاه عمومی‌ است که تمرکز در زمینه علم و فناوری دارد، اما در زمینه‌های دیگر مانند مدیریت و علوم انسانی نیز توسعه دارد. این موسسه بر اخلاق در بورس تحصیلی، کشف حقیقت و کمک به بشریت از طریق دستاوردهای علمی‌عمیق تأکید دارد.

چشم انداز انستیتو فناوری پکن

چشم انداز این دانشگاه ، رسیدن به یک دانشگاه با برنامه‌های متمایز و نفوذ جهانی است.

مأموریت انستیتو فناوری پکن

انستیتو فناوری پکن اختصاص داده شده به:

1.ایجاد آرمان‌های عالی و تحصیلی صحیح

2.بدن قوی و قلب آرام؛ تحول روح عملی و فروتنانه و ایجاد یک فرهنگ عالی 

3.بهبود توانایی‌های پژوهشی و دستیابی به تمایز در فن آوری‌های دفاعی.

کد پادکست:

980917002-015-04

تاریخ انستیتو فناوری پکن چین

انستیتو فناوری پکن کشور چین در سال ۱۹۴۰ در یانان استان شاآنشی تاسیس شد و در سال ۱۹۴۹ به پکن نقل مکان کرد. در سال بعد، محوطه اصلی و گروه‌های ریاضی، فیزیک و شیمی‌انیستستو Franco-Chinois   با BIT ادغام شدند.

انستیتو فناوری پکن همیشه استراتژی‌های خود را با در نظر گرفتن نیازهای استراتژیک ملی و تحولات جهانی در زمینه علم و فناوری و آموزش و پرورش و با توجه به نقاط قوت و مأموریت‌های خود بهینه کرده است. این استراتژی‌ها عبارتند از: تقویت نقاط قوت آن در مهندسی مکانیک و خودرو و اتوماسیون؛ استفاده از مزایای آن و برنامه‌های متمایز در رشته‌های مرتبط با فناوری اطلاعات؛ و توسعه قدرت‌های جدید در مهندسی هوافضا. BIT نقاط قوت خود را در هر دو زمینه  علوم پایه  و مهندسی ایجاد می‌کند و به طور همزمان رشته‌های مدیریتی و علوم انسانی را توسعه می‌دهد.

انستیتوت فناوری پکن چین
کد تصویر: 980917002-015-01

انستیتو فناوری پکن دارای سه پردیس در پکن است: پردیس Zhongguancun 178 هکتار ، پردیس Liangxiang 500 هکتار و ناحیه آزمایشگاهی Xishan 42 هکتار

انستیتو فناوری پکن چین دارای چهار دانشکده مهندسی مکانیک و حمل و نقل، دانشکده اطلاعات و الکترونیک، دانشکده علوم طبیعی و مواد، دانشکده علوم انسانی و علوم اجتماعی، با ۱۹ کالج و همچنین موسسه تحقیقات آموزشی، دانشکده هنرهای لیبرال، مدرسه آموزش مداوم، مدرسه آموزش بین المللی و کالج فنی و حرفه ای عالی، و بسیاری از مراکز تحقیقاتی پیشرفته است.

BIT شامل بیش از ۳۵۰۰ اعضای هیات علمی‌و ۲۵۰۰۰ دانش آموز تمام وقت است. بیش از ۱۴،۰۰۰ دانشجوی کارشناسی هستند، تقریبا ۸،۰۰۰ دانشجو فارغ التحصیل هستند و بیش از ۳۰۰۰ دانشجوی دکترا هستند.

مهندسی، علوم مواد، شیمی، فیزیک و ریاضیات پنج رشته در انستیتو فناوری پکن هستند که در رده ۱٪ برتر در شاخص‌های علمی‌ (ESI) رتبه بندی جهانی قرار دارند. در طول سالها، BIT به بهبود توانایی‌های تحقیقاتی خود پرداخته است. دستاوردهای سطح بالا در کنترل ناوبری، پیشگیری از آسیب و ایمنی، مهندسی مکانیک و وسایل نقلیه، دانش مواد و سیستم‌های اطلاعاتی و جنگ صورت گرفته است. فن آوری‌های مربوط به روباتیک هوشمند و بیونیک، اپتیک تطبیقی ​​فضا، انرژی سبز، ارتباطات مدرن و کنترل فرآیند صنعتی را توسعه داده است.

با در نظر گرفتن یک رویکرد جهانی برای آموزش، انستیتو فناوری پکن به طور فزاینده ای به عنوان موسسه معتبر و موثر بین المللی تاسیس شده است. در حال حاضر، همکاری بین دانشگاهی با بیش از ۲۰۰ دانشگاه مشهور در ۵۸ کشور و مناطق شش قاره برقرار شده است.

کد مطلب: 980917002-015-05

خوابگاه های انستیتو فناوری پکن

انستیتو فناوری پکن دارای چهار پردیس  است که همه آنها در پکن هستند.

خوابگاه دانشگاه تکنولوژی جنوب چین
کد تصویر: 980917002-015-02

نکات مهم :

جا به جایی به کمپ در یک هفته قبل از ثبت نام مجاز است
اجاره خانه خارج از محوطه دانشگاه مجاز است
خدمات ثبت نام 24 ساعته
پرداخت در ترم به صورت نقدی

شهریه انستیتو فناوری پکن چین

هزینه زندگی ماهیانه بین 400 تا 3000 یوان می‌باشد .

دوره
نرخ شهریه
دوره‌های کوتاه مدت (Non-Degree)6000 تا 20600 یوان
کارشناسی23600 تا 30600 یوان
کارشناسی ارشد32600 تا 49600 یوان
دکترا45000 یوان در سال 

 

شرایط اخذ بورسیه تحصیلی در انستیتو فناوری پکن چین 2020

روش درخواست بورسیه تحصیلی دانشگاه علم و تکنولوژی هواجونگ  چین 2020

نحوه درخواست

ثبت نام آنلاین: (در تاریخ مشخص شده توسط موسسه بنیاد چین)
برای این منظور فرم‌های مشخص شده موسسه را باید تکمیل نمایید.
کپی پاسپورت
بالاترین مدرک تحصیلی (فتوکپی دفتر اسناد رسمی)
رونوشت بالاترین مدرک تحصیلی (فتوکپی اسناد رسمی)
گواهی سلامت پزشکی
گواهی عدم سوء پیشینه
رونوشت HSK۴ برای رشته‌های چینی آموزش داده شده

IELTS / TOFEL گواهی زبان
برنامه تحقیقی حداقل ۸۰۰ کلمه (فقط برای برنامه‌های کارشناسی ارشد) که توسط کارشناس موسسه بررسی و حمایت می‌شود.
دو توصیه نامه از استادان مختلف (فقط برای برنامه‌های تحصیلات تکمیلی)
مقالات منتشر شده یا سایر افراد حمایت کننده (فقط برای دانشجویان کارشناسی ارشد)

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با مزایای تحصیل در چین و مشاوره تحصیلی با ما تماس بگیرید.

کد مطلب:

980917002-015

درباره موسسه فناوری پکن

BIT که در سال ۱۹۴۰ تأسیس شده از زمان تأسیس جمهوری خلق چین و اولین دسته دانشگاه هایی است که در فهرست ملی «پروژه ۲۱۱»، «پروژه ۹۸۵» و «دانشگاه برتر یک در سطح جهانی» قرار گرفته است.

مؤسسه فناوری پکن دارای سابقه ای درخشان است. این مؤسسه که به دلیل جنگ مقاومت علیه ژاپن سه بار تغییر نام داد، پیش از اسکان در منطقه پکن با بسیاری از موسسات دیگر ادغام شده بود.

با توجه به حضور قدیمی و بقای آن در سراسر لحظات کلیدی تاریخی چین، برنامه های درسی در دانشگاه برای انطباق و تحقیق شکل گرفته است؛ بیشتر تمرکز این دانشگاه بر مهندسی، فناوری های نظامی، دفاع ملی، طراحی صنعتی و علوم کامپیوتر است. در حال حاضر، این دانشگاه که نماد نفوذ جهانی است، ارائه مطالعات اختصاص داده شده به علم و فن آوری همکاری با علوم انسانی و نظم و انضباط مدیریت را به عهده دارد.

این دانشگاه به عنوان یکی از دانشگاه های کلیدی ملی چین نامگذاری شده و تحت نظارت وزارت صنعت و فناوری اطلاعات به عنوان یک دانشگاه تحقیقاتی بزرگ نظارت می شود.

این دانشگاه ، برنامه ها و جشن های بین دانشگاهی زیادی با بیش از 200 دانشگاه در سراسر جهان برگزار کرده است و برنامه های تبادل دانشجو با 60 موسسه در سراسر چین و 50 کشور در 6 قاره ، ارائه داده است.

 

اسکان

در مقطع کارشناسی و کارشناسی تکمیلی بر اساس رشته، سال، کلاس و غیره به دانشجویان مکان های زندگی مختلفی اختصاص می یابد.دانشجویان مقطع کارشناسی در پردیس لیانگ شیانگ مستقر هستند، در حالی که تحصیلات تکمیلی در پردیس زونگ گوانکون مستقر هستند.

موسسه فناوری پکن همچنین BIT FC را که یکی از بهترین تیم های فوتبال کولژیک چین است، در خود جای داده است.

دوره های موجود 

Accounting & Finance  علوم محض کاربردی – معماری ساختمان – هواپیمایی – کسب و کار- مدیریت علوم کامپیوتر- فناوری های IT –  Creative Arts & Design  آموزش و تدریس- مهندسی – زبان انگلیسی – بهداشت و پزشکی  -Humanities & Social Sciences قانون  ماندارین (زبان چینی) – MBA 

                                                                                                    

سازوکار توسعه پویای دانشکده

بر اساس چیدمان رشته های دانشگاهی، به دنبال مسیرهای رشد استعداد،دانشگاه  BIT  قصد دارد تعدادی از مراکز تحقیقاتی نوآوری و استودیوهای دانشمندان جوان را بسازد، حمایت های بلند مدت و پایدار و خودمختاری کامل را در تخصیص منابع انسانی قرار دهد، امکانات مالی و مادی را به شیوه ای « به صورت موردی» فراهم می کند و از تقاضا حمایت می کند.

(17 بستر تجربی تدریس/تحقیق ملی؛ 75 بستر تدریس /تحقیق در سطح استانی و وزارتی؛ 23 بستر عمومی در سطح مدرسه)

 

رفاه و مزایای کافی

  1. BIT کمک هزینه راه اندازی کافی برای تحقیقات علمی با توجه به موقعیت های مربوطه را فراهم می کند.دانشگاه BIT اولویت را به حمایت در ساخت و تجهیز آزمایشگاه و دفتر، ساختمان تیم، تجهیزات لازم برای تدریس دکترا ، کارشناسی ارشد، ثبت نام تحصیلات تکمیلی در نظر گرفتن با تدریس واقعی و خواسته های تحقیقاتی قرار داده است.
  2. BIT پایبند به استانداردهای درجه یک دانشگاهی برای جذب استعداد، می باشد و حقوق و دستمزد رقابتی بین المللی با پیشرفت پرداخت بلند مدت ، پرداخت می کند.
  3. این دانشگاه با توجه به موقعیت های مربوطه به دانشجویان خود کمک های مالی زیادی ارائه می دهد به طور مثال به آن ها، یارانه مسکن می دهد و در پیدا کردن مسکن موقت کمک می کند.

 

موسسه بین‌المللی بنیاد چین تمامی‌ خدمات مرتبط به چین شامل تحصیل در چین و آموزش زبان چینی را ارائه می‌کند.

تحصیل در چین ۰۲۱۸۸۰۶۰۶۰۱
آموزش زبان ‌چینی ۰۲۱۶۶۱۲۳۰۸۶

برای اخذ پذیرش تحصیلی در کشور چین کافیست فرم زیر‌را پر کنید

 

1 Review

5

Write a Review

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا