شرایط تحصیل در رشته پزشکی در دانشگاه هاست

کالج پزشکی تانگجی یکی از دانشگاه‌های برتر پزشکی در چین است. تاریخ این دانشگاه به 1907 برمی گردد زمانی که دانشکده پزشکی توسط اریش، دکتر آلمانی در شانگهای تاسیس شد. در حال حاضر بیش از ده عدد از فارغ التحصیلان این دانشگاه، عضو آکادمی علوم ملی چین هستند. این دانشگاه در مقطع دکتری دارای بیش از 30 تخصص و بیش از 100 استاد راهنما برای دانشجویان است.

محوطه دانشگاه هاست چین
کد تصویر: 991021002-014-01

کالج پزشکی تانگجی

کالج پزشکی تانگجی دانشگاه علم و صنعت Huazhong سیاست آغازین همکاری های بین المللی جامع را به عنوان راهنمای خود دنبال میکند. در حال حاضر، بیش از 300 دانشجوی بین‌المللی در  مشغول تحصیل پزشکی در دانشگاه هاست هستند. کالج پزشکی Tongji دانشگاه علم و صنعت Huazhong رابطه دوستانه طولانی‌مدت با آلمان دارد. این دانشگاه یکی از مهم‌ترین دانشگاه‌ها در مبادلات فرهنگی بین چین و آلمان است.

از زمان افتتاحیه، کالج پزشکی تانگجی با بیش از 40 دانشگاه، مؤسسه تحقیقاتی، بیمارستان و شرکت در بیش از 20 کشور و منطقه (از جمله آلمان، ایالات متحده، ژاپن، کانادا، سلطان، مالزی) و بسیاری از سازمان‌های بین‌المللی مانند سازمان بهداشت جهانی، صندوق کودکان سازمان ملل رابطه دوستانه طولانی‌مدت برقرار نمود. در چند سال گذشته، کالج پزشکی تانگجی آموزش مشترک و تحقیقات مشترک با برخی از دانشگاه‌های معروف جهان را انجام داده است که این امر باعث تقویت تحقیقات و ارتباطات آموزش پزشکی چینی و خارجی می‌شود.

کالج پزشکی Tongji اکنون دارای یک عضو آکادمی علوم چین و یک عضو آکادمی مهندسی چین و یک عضو آکادمی ملی پزشکی ایالات متحده Frank  است. کالج پزشکی تانگجی بیش از 1400 استاد کامل و دانشیار، بیش از 1800 استاد و بیش از 7،500 کارمند دارد. در این دانشگاه برای خدمات و مدیریت دانشجویان بین‌المللی دفتر دانشجویان بین‌المللی ایجاد شده است. کارکنانی کاملاً تحصیل‌کرده و متخصصی برای کمک به دانشجویان بین‌المللی درمورد زندگی در اردوگاه، رسیدگی به امور روزانه، ویزا و فعالیت‌ها و پیشرفت بهتر در این دانشگاه برجسته وجود دارند. علاوه بر‌این، انجمن ارتباطات بین‌المللی ویژه دانشجویان جهت راهنمایی دانشجویان تازه‌وارد برای درک بهتر این دانشگاه و زندگی در چین، برگزاری برنامه تدریس خصوصی و فعالیت‌های فرهنگی برای دانشجویان بین‌المللی ایجاد شده است.

تحصیل پزشکی در دانشگاه هاست شش سال زمان می‌برد و در این شش سال، دو سال مباحث به زبان انگلیسی، دو سال انگلیسی و چینی، و دو سال هم فقط چینی تدریس می‌‌شوند.

این هزینه بر اساس هر‌دانشگاه و رشته متفاوت است که در مورد تحصیل پزشکی در دانشگاه هاست، بطورسالانه حدود 40  هزار یوان معادل 6000 دلار آمریکاست.

کد مطلب:

991021002-014موسسه بین‌المللی بنیاد چین تمامی‌ خدمات مرتبط به چین شامل تحصیل در چین و آموزش زبان چینی را ارائه می‌کند.

تحصیل در چین ۰۲۱۸۸۰۶۰۶۰۱
آموزش زبان ‌چینی ۰۲۱۶۶۱۲۳۰۸۶

برای اخذ پذیرش تحصیلی در کشور چین کافیست فرم زیر‌را پر کنید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *