آشنایی با تحصیل رشته طراحی لباس در چین

تحصیل رشته طراحی لباس در چین

محتوای جدول

محتوای جدول

چین از جمله کشورهای پیشرفته ای است که صددرصد بسیاری از افراد آرزو دارند تا در این کشور به تحصیل بپردازند و به همین جهت، شما باید تحصیل رشته طراحی لباس در چین سعی کنید از راهکارهای قابل‌قبولی استفاده کنید؛ چرا که دریافت بورسیه می‌تواند یکی از بهترین روشها برای تحصیل در این رشته منحصر به فرد باشد. امروزه کشور چین از جمله کشورهایی شناخته شده است که شما می توانید از خدمات بینظیر تحصیلی در این کشور بهره مند شوید و از زندگی لذت ببرید.

چین از جمله قدیمی ترین و کهن ترین کشور های جهان محسوب می شود که به واسطه پیشرفت های صنعتی و توریستی همیشه حرف های زیادی برای گفتن دارد. جذابیت های گردشگری و همچنین فرهنگی به گونه‌ای است که حتی بسیاری از افراد مهاجرت به این کشور را انتخاب می کنند. به این جهت که از نظر منابع طبیعی جزء غنی ترین ها در زمینه انواع منابع گیاهی، معدنی، آبی، زمینی و حیوانی معرفی می شود. اما مهم تر از همه تنوع فوق‌العاده‌ای است که برای هر نوع کشت و بسیاری از چمنزارهای چین میتوانید مشاهده کنید.

رشته طراحی لباس

رشته طراحی لباس از جمله رشته هایی است که صددرصد طرفداران خاص خود را در سراسر جهان پیدا کرده است و شما می توانید در دنیای کسب و کار به واسطه این رشته بی‌نظیر حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشید. معمولا تحصیل در این رشته بی‌نظیر و باکلاس در بسیاری از دانشگاه‌های عالی رتبه کشورهای معتبر جهان مانند چین به راحتی امکان پذیر است؛

چرا که جزء رشته‌های بسیار خاص و البته تاپ محسوب می‌شود و چنانچه شما به تحصیل رشته طراحی لباس در چین علاقه داشته باشید، می‌توانید از گرایش‌های خاص این رشته استفاده کنید؛ چراکه پوشاک همیشه جزء مهمترین فرایندهای زندگی افراد محسوب می‌شود و اگر شما قصد داشته باشید برای تحصیل در رشته طراحی لباس چین را انتخاب کنید، به شما توصیه می کنیم مهاجرت از طریق تحصیل را انتخاب کرده تا قادر باشید، خدمات قابل قبولی را دریافت نمایید.

متاسفانه برخی با روش های غیر قانونی این مسیر را طی میکنند که با مشکلات فراوانی روبرو می شوند اما پیشنهاد ما را جدی بگیرید و تحصیل رشته طراحی لباس در چین را با تمام تلاش بدست آورید. مشاوره رایگان و پشتیبانی آنلاین یک سایت اینترنتی کاملا معتبر به شما کمک میکند تا آگاهانه تر در این زمینه تصمیم بگیرید.

برای دریافت مشاوره رایگان تحصیل در چین در مقاطع مختلف روی لینک زیر کلیک کنید

دانشگاه گوانگجو چین

دانشگاه گوانگجو چین از جمله دانشگاه های معتبری است که شما می توانید برای تحصیل رشته طراحی لباس در چین این دانشگاه را انتخاب کنید. باید به این نکته توجه داشته باشید که برای دریافت بورسیه تحصیلی چین شما میتوانید از خدمات بینظیر تحصیلات تکمیلی، هزینه های خاص بیمه درمانی، تحصیل و خوابگاه بهره مند شوید و همچنین هزینه تحصیلی ماهیانه که شامل 2000 دلار برای دانشجویان کارشناسی ۲۵۰۰ دلار برای کارشناسی ارشد و 3000 دلار برای دانشجویان دکترا است استفاده کنید.

همچنین هزینه‌های بیمه درمانی را به خوبی میتواند پوشش دهد. این نکته را به خاطر داشته باشید که شهروندان غیر چینی می توانند از مزایای بورس تحصیلی به نحو احسن استفاده کنند. تحصیل رشته طراحی لباس در چین به هیچ وجه کار سختی نیست تنها باید بدانید از کجا و چگونه اقدام کنید.

دانشگاه گوانگجو رشته های فوق العاده‌ای مانند هنر، مدیریت، فلسفه، تاریخ، ادبیات، حقوق، آموزش و اقتصاد را ارائه می دهد. ۴۲ برنامه کارشناسی ارشد و ۶۲ برنامه کارشناسی را شما می توانید برای دانشگاه گوانگجو در نظر بگیرید. طراحی لباس زیر مجموعه رشته هنرهای زیبا و طراحی هنری است که خدمات منحصر به فردی را می‌تواند به شما ارائه دهد. همچنین شما می توانید از خوابگاه دانشگاه به نحو احسن استفاده کرده، همچنین امکانات ورزشیو جذابی را مورد استفاده قرار دهید.

برای درخواست بورسیه تحصیلی این دانشگاه کافی است به صورت آنلاین ثبت نام کنید و فرم هایی که لازم است را برای تکمیل ارائه دهید. کپی پاسپورت را نباید از یاد ببرید و همچنین مدرک تحصیلی خود را ارائه دهید. گواهی سلامت پزشکی و عدم سو پیشینه از جمله مدارک مهمی است که برای درخواست بورسیه تحصیلی و تحصیل رشته طراحی لباس در چین باید در اختیار داشته باشید.

بیشتر بخوانید:  تجربه زندگی دانشجویی در چین

تحصیل در چین

چین بدون هیچ اغراق می تواند بهترین کشور آسیایی برای تحصیل به حساب آید و به همین دلیل است که، استقبال از تحصیل رشته طراحی لباس در چین بسیار بالا است. اعزام دانشجو به چین و مهاجرت تحصیلی را شما باید با توجه به هزینه‌های خاصی که وجود دارد در نظر بگیرید و سعی کنید از تجربه و مشاوره افراد در این زمینه بی نصیب نباشید.

هزینه های تحصیلی در چین بسیار پایین است و به همین دلیل، شما اگر قصد دارید در رشته طراحی لباس به موفقیت قابل توجهی برسید، کشور چین میتواند انتخابی مقرون به صرفه و البته طلایی باشد. هزینه زندگی و تحصیل در چین اصولا نسبت به بسیاری از کشورهای دیگر پایین است. البته کیفیت سطح علمی بالایی نیز دارد که شما می‌توانید تحصیل در چین را یک تحصیل قدرتمند و پر بازده در نظر بگیرید.

برای دریافت مشاوره رایگان بورسیه تحصیل چین در مقاطع مختلف روی لینک زیر کلیک کنید

هر کدام از دانشگاه های چین مدارک مهمی را را ارائه می دهد که شما به راحتی بتوانید به کسب و کار خود بپردازید. چنانچه قصد داشته باشد در مقطع لیسانس به تحصیل رشته طراحی لباس در چین بپردازید. باید بین 3تا 4 را در نظر بگیرید؛ چرا که لیسانس در کشور چین مانند ایران در طی چند سال سپری می شود و امروزه رشته طراحی لباس یکی از رشته های محبوب و بسیار پرطرفدار چین محسوب می‌شود اما برای تحصیل در فوق لیسانس شما باید به زبان چینی تسلط داشته باشید تا بتوانید تا حدودی به راحتی این زبان را صحیت کرده و به خوبی متوجه شوید به این جهت که برخی از دروس ممکن است به زبان چینی تدریس شود.

مدارک لازم برای اعزام دانشجو به چین

برای تحصیل رشته طراحی لباس در چین شما باید مراحل خاصی را پشت سر بگذارید که اولین مرحله صددرصد تکمیل مدارکی است که برای پذیرش دانشگاه مورد نظر به آن نیاز است. ارائه مدارک ترجمه شده را برای گواهی های تحصیلی از تمامی مقاطع باید در اختیار داشته باشید. همچنین باید ویزای دانشجویی خود را جزء مدارک اصلی قرار دهید. خاطر نشان میکنم شما باید در یک گواهی اعلام کنید که به دولت چین و قوانین آن به صورت کامل احترام می گذارید و مدرکی را برای نداشتن سوء سابقه باید ارائه دهید.

سعی کنید سطح زبان چینی خود را بالا ببرید و آموزش زبان چینی را جدی بگیرید، تا در هنگام تکمیل مدارک مشکل خاصی نداشته باشید.  صد درصد مدارک خاصی مانند زبان انگلیسی تافل و آیلتس یک نیاز ضروری محسوب می شود و اما در آخر باید برای اظهارنامه خود متنی را بنویسید که تحصیل رشته طراحی لباس در چین  چیست و آن را به صورت کامل توضیح دهید. گواهی برای تامین مالی خود از بانک را نیز باید تهیه کنید. تمامی مدارک باعث می شود تا شما هرچه سریع تر بتوانید به عنوان یک دانشجو به چین اعزام شده تا در رشته مورد نظر خود یعنی طراحی لباس تحصیل کنید.

بیشتر بخوانید:  تحصیل در دانشگاه هوهای چین

ویزا اکس چین

شما به عنوان فردی که تبعه خارجی هستید و مایل هستید که در تحصیل رشته طراحی لباس در چین  به تحصیل بپردازید. باید ویزای مورد نیاز خود را دریافت کنید که به ویزای چین ویزای اکس میگویند. برای دریافت ویزای اکس که برای  تحصیل از این ویزا استفاده میکنید می‌توانید ۶ ماه بیشتر را در چین اقامت کنید.

اعتبار ویزای ایکس 5 سال است و فردی که این ویزا را در اختیار دارد.باید حداقل تا ۳۰ روز بعد از ورود خود به چین به اداره پلیس خود را معرفی کند. که شما در اداره پلیس میتوانید اقامت بلند مدت خود را اعلام کنید. برای تحصیل کوتاه مدت ویزای اکسل 2 برای مهاجرین عزیز در نظر گرفته می شود که با این ویزا شما تحصیل کوتاه مدت را در نظر بگبربد و کمتر از 6 ماه را باید چین اقامت کنید.

مدارک صدور ویزای تحصیلی

شما برای صدور ویزای تحصیلی باید مدارک خاصی را ارائه دهید. تحصیل رشته طراحی لباس در چین  را  باید با ویزای تصیلی به دست آورید و برای ارائه مدارک باید پاسپورت که اولین و مهم‌ترین مدرک است را برای صدور ویزای تحصیلی خود مورد توجه قرار دهید. پاسپورت شما باید ۱۲ ماه اعتبار معتبر خود را حفظ کند تا بتواند از شرایط ویزای تحصیلی بهره‌مند شود و شما باید دو صفحه خالی را برای صدور ویزای تحصیلی در پاسپورت خود خالی نگه دارید. همچنین پذیرش دانشگاه را برای صدور ویزای تحصیلی درکنار پرداخت هزینه باید در نظر بگیرید.

شما چنانچه از ویزای اکس استفاده کنید، در چین این اختیار را ندارید که بخواهید به صورت تمام وقت کار کنید. اما کار نیمه وقت را شما می توانید در دستور کار خود قرار دهید؛ چرا که دولت چین برای آن دسته از دانشجویان خارجی که بیش از حد به انجام کار می پردازند، حکم اخراج و یا تعلیق را صادر میکند.

رشته طراحی لباس چین

هزینه تحصیل در چین

شما برای تحصیل رشته طراحی لباس در چین  باید به هزینه های تحصیل نیز توجه کنید که البته با توجه به رشته تحصیلی شما که طراحی لباس است عمدتا باید به خرید انواع پارچه و الگوهای خاص توجه ویژه داشته باشید. ولی هزینه های دانشگاه را می توانید با استفاده از بورسیه برآورد کنید. هزینه‌های تحصیل در کشور چین نسبت به کشورهای دیگر همان طور که به آن اشاره شد بسیار پایین است و شما به مشکل مالی خاصی برخورد نمی کنید. دانشگاه های خصوصی چین در کنار قیمت مقرون به صرفه ‎ای که دارد شما را از انتخاب راضی نگه می دارد و باید این نکته را به خاطر داشته باشید که تنها تحصیل پزشکی در چین  و مقدار هزینه بر هستند.

اما تحصیل در چین را شما باید با پرداخت شهریه در نظر بگیرید؛ چرا که به هیچ وجه تحصیل در این کشور وجود ندارد و تنها با توجه به دانشگاه شاید بتوانید، هزینه های خاصی را برای کمک تحصیلی خود دریافت کنید. کار دانشجویی همانطور که به آن اشاره شد را میتوانید بین ۱۰ تا ۳۰ ساعت در هفته به کار اختصاص دهید. بورسیه های تحصیلی به گونه‌ای است که شما می توانید به صورت کامل یا جزئی بورسیه را دریافت کنید که با توجه به مقطعی که تحصیل میکنید بورسیه به شما تعلق میگیرد.

برای دریافت مشاوره رایگان تحصیل پزشکی در چین در مقاطع مختلف روی لینک زیر کلیک کنید

شما برای تحصیل رشته طراحی لباس در چین  شاید به اقامت در این کشور نیز بیاندیشید. شما بعد از مدرک فارق التحصیلی خود چنانچه در چین مشغول به کار شوید می توانید از اقامت کاری چین استفاده کنید و حتی فرصت های سرمایه گذاری اقامت خود را به دست آورید. کاردانی و کارشناسی تمامی دانشگاه‌های معتبر چین به گونه‌ای است که شما قادر باشید از فرصت‌های شغلی قابل قبولی استفاده کنید.

مزایای تحصیل در چین

شما ما با تحصیل رشته طراحی لباس در چین  میتوانید در دانشگاه‌های معتبر مشغول به تحصیل شوید و همچنین از بورسیه تحصیلی چین به بهترین شکل ممکن استفاده کنید حتی به شما بیمه‌ سلامت دانشجویی نیز تعلق می‌گیرد که در کنار هزینه های تحصیلی مزیت های تحصیل در چین میتواند برای شما بسیار به صرفه باشد. امکانات فوق‌ العاده‌ای برای تحصیل دانشجویان وجود دارد، که شما لذت تحصیل در چین را به راحتی احساس کنید و همچنین می توانید در دو زبان چینی و انگلیسی نیز شرکت کنید و شما میتوانید بورسیه چین بدون مدرک زبان شوید . شما برای تحصیل رشته طراحی لباس در چین می توانید در شهرهای گوانگجو،بیجینگ، نانجینگ، شانگهای و پکن به تحصیل فکر کنید. توجه داشته باشید که در حین تحصیل رشته طراحی لباس در چین شما نباید برای یک شرکت چینی کار کنید؛ چرا که دولت چین ویزای شما را باطل میکند.

بیشتر بخوانید:  تحصیل در دانشگاه نفت چین پکن CUPB
سخن پایانی

تحصیل رشته طراحی لباس در چین را شما همانگونه که در این مقاله به آن اشاره شد می توانید به راحتی برای خود در نظر بگیرید. اما به این نکته نیز توجه داشته باشید که امروزه بسیاری از افراد به خاطر کلاس کار و همچنین مهارتی که رشته طراحی لباس دارد به تحصیل رشته طراحی لباس در چین  علاقه بسیار زیادی نشان می دهند و عمدتا چین از جمله کشورهای پیشرفته است که صددرصد به واسطه دانشگاه های فوق العاده خود می تواند بهترین گزینه برای ادامه تحصیل به حساب آید. تحصیل در چین با سطح کیفی بالایی روبرو است تا شما قادر باشید یک مدرک عالی را به صورت معتبر و رسمی دریافت کنید.

 

همچنین میتوانید از گالری بنیاد چین دیدن فرمایید.

بورسیه تحصیلی کشور چین در سال 2024 + مدارک مورد نیاز

3 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Picture of دکتر ایرج وثوقی

دکتر ایرج وثوقی

دکتر ایرج وثوقی هستم، فارغ التحصیل مقطع دکترای تخصصی از چین با بیش از بیست و چهارسال سابقه آموزشی در دانشگاه‌های ایران و چین، بنیانگذار بنیاد چین،مولف و مترجم کتاب‌های چینی و برگزارکننده دوره های تخصصی تجارت با چین