تحصیل در دانشگاه هنر شانگهای

تحصیل در دانشگاه هنر شانگهای

زمان مطالعه: 2 دقیقه

دانشگاه هنر شانگهای


دانشگاه هنر شانگهای 

کد تصویر: 991111002-254-01

دانشگاه هنر شانگهای

آکادمی هنر شانگهای به آموزش هنرمندان و طراحان حرفه‌ای در زمینه ارائه برنامه‌های مربوط به هنرهای تجسمی، طراحی و آموزش هنر معاصر اختصاص یافته است.

دانشگاه هنر شانگهای به تدریج طرح هایی را برای تحقق بخشیدن به پیشرفت‌های صنعتی و خواسته‌های شرکت‌های فرهنگی در اختیار دارد، این آکادمی یک محیط جامع از کارگاه‌های آموزشی و استودیوهای مختلف را در زمینه آموزش عملی با کمک امکانات متنوع از متخصصان داخلی، طراحان بین‌المللی و صنایع فوق العاده طراحی کرده است.

رشته‌های دانشگاه SADA شانگهای

دانشگاه شانگهای که نام آن SADA است توسط دولت شهرداری شانگهای و وزارت آموزش و پرورش تأیید شد. آکادمی SADA تنها کالج ملی برای آموزش حرفه ای هنر و طراحی در کشور چین است که طی بیش از پنج دهه سابق به عنوان دانشکده پرورش استعدادهای هنری و هنرمندان مشهور در سطح ملی شناخته شده است.

SADA تنها کالجی است که در حال حاضر بر روی پروژه نوآوری‌های سیستم آموزش و پرورش در نظر گرفته شده است. این دانشگاه علاوه بر این در ساخت کتابخانه منابع هنر و طراحی در زمینه آموزش حرفه ای ملی پیشرو است.

دانشگاه هنر شانگهای و توسعه صنایع خلاق در چین

با توسعه صنایع خلاق در شانگهای (پایتخت اقتصاد خلاق چین)،این دانشگاه هنر شانگهای پایگاه‌های آموزش عمومی هنر دیجیتال شانگهای،هنر و صنایع دستی شانگهای، طراحی محیط زیست مدرن و طراحی چشم انداز را ایجاد کرد.

از جمله دلایلی برای تحصیل در چین می‌تواند این باشد که SADA افراد فوق العاده ای را که در فرهنگ خود خلاق اند، محققان شرقی، طراحان معتبر بین‌المللی، استادان هنر و صنایع دستی و همچنین هنرمندان محلی جذب می‌کند.

برنامه‌های مطالعاتی بر کارگاه‌های آموزشی و استودیو‌های مختلفی که به طور خاص به منافع آن‌ها و برنامه‌های دراز مدت کمک می‌کند متمرکز هستند.

این آکادمی به عنوان یک سمبل برای مدراس هنر، پیشرفت‌های زیادی را در زمینه برنامه‌های آموزشی، تدریس و ساخت دانشگاه به وسیله ارتباطات گسترده با کسب و کارملی و بین المللی و همکاری با با صنعت و تجارت به دست آورد.

دانشگاه SADA دارای دانشکده هایی است که شامل 2300 عضو تمام وقت و 100 عضو پاره وقت برای آموزش بیش از 4.400 دانشجو که در 12 رشته مختلف طراحی مشغول به تحصیل هستند.

موسسه بین‌المللی بنیاد چین تمامی‌خدمات مرتبط به چین شامل تحصیل در چین و آموزش زبان چینی را ارائه می‌کند.

تحصیل درچین ۰۲۱۸۸۰۶۰۶۰۱
آموزش زبان‌چینی ۰۲۱۶۶۱۲۳۰۸۶

برای اخذ پذیرش تحصیلی در کشور چین کافیست فرم زیر‌را پر کنید

 

کد مطلب: 991111002-254

 3,869 total views,  13 views today

1 Review

1

Write a Review

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا