بازسازی بیمارستان توانبخشی Yangzhi توسط دانشگاه تونگجی

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

 

کد پادکست: 981205002-344-01

دانشگاه تونگجی

اخیرا بیمارستان توانبخشی Yangzhi،دانشگاه تونگجی،اولین بیمارستان توانبخشی دانشگاهی در شانگهای (مرکز توانبخشی شانگهای سانشین) در Songjiang District شانگهای افتتاح شد و افتتاح این بیمارستان نشان‌دهنده گامی بزرگ در پرورش استعدادهای پزشکی توانبخشی در شانگهای است.

لی جیانان،رئیس پیشین انجمن بین المللی فیزیوتراپی و توانبخشی،عضو بین المللی آکادمی پزشکی ایالات متحده و معاون رئیس بیمارستان توانبخشی یانگزی و سایر کارشناسان در زمینه توانبخشی،در اجلاس آموزشی توانبخشی، سخنرانی های اصلی خود را در دانشگاه تونگجی انجام دادند.شرکت کنندگان بحث های عمیقی در مورد چگونگی ترویج  و بهبود استعدادهای توانبخشی در چین را داشتند.

بیمارستان توانبخشی یانگزی

بیمارستان توانبخشی یانگزی،دانشگاه تونگجی در سال 2007 و با توجه به فدراسیون افراد معلول شانگهای تاسیس شد.این مرکز توانبخشی غیرفعال استانی است که یکی از اولین موسسات توانبخشی حرفه ای و مرکز منابع آسیب نخاعی در کشور است.

در سال 2013،بخش توانبخشی پزشکی دانشکده پزشکی،دانشگاه  تونگجی در نتیجه تلاش های مشترک بیمارستان و دانشگاه تاسیس شد.پس از آن، مدرک لیسانس پزشکی توانبخشی،یک حرکتی خلاقانه در بین بیمارستان توانبخشی و دانشگاه در چین ارائه شد.این بیمارستان اولین بیمارستان توانبخشی شهری در شانگهای و یکی از اولین بیمارستان های وابسته به یک دانشگاه برتر است.

همکاری بین بیمارستان و دانشکده پزشکی،دانشگاه تونگجی یک روش جدید برای کشف آموزش مهرت های پزشکی توانبخشی ایجاد کرده است که در راستای استراتژی های توسعه کلیدی ملی برای بخش های توانبخشی،مراقبت از سالمندان و ورزش ها قرار دارد و به نیازهای جدید برای معیشت مردم پاسخ می‌دهد.

این اقدام مهم توسط دانشگاه  تونگجی و فدراسیون افراد معلول در شانگهای برای خدمت به جامعه،حمایت از استراتژی ملی و گسترش توسعه انضباطی دانشگاه انجام شده است،که اهمیت زیادی در ساخت طب مکمل و جایگزین در چین دارد،و موجب بهبود سطح خدمات توانبخشی در شانگهای و پرورش مهارت‌های توانبخشی می‌شود.

 

کد مطلب: 981205002-344

 3,593 total views,  17 views today

1 Review

5

Write a Review

3 دیدگاه دربارهٔ «بازسازی بیمارستان توانبخشی Yangzhi توسط دانشگاه تونگجی»

  1. سلام اگر کسی دارای مدرک فنی مهندسی می‌باشد از دانشگاه ازاد و الان قصد ادامه تحصیل در رشته ادبیات و زبان انگلیسی در دانشگاه چین را دارد امکان پذیر هست یا خیر .تشکر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا