کد تصویر: 980920002-040-01

دانشگاه ھاست چین Huazhong university

کد پادکست: 980920002-040-03

دانشگاه پکن چین

 

دانشگاه پکن چین در 3 ژوئیه سال 1989 توسط وزارت آموزش و پرورش چین تاسیس شده است و هم چنین عضو “پروژه 211” می باشد، دانشگاه به طور فعال برنامه های تحقیقاتی ملی، ولایتی و پروژه های ملی “973” و “863” را اجرا می‌کند.

رشته‌های تحصیلی در دانشگاه‌ پکن چین

دانشگاه‌ پیکن چین در جهان چه رتبه‌ای دارد؟

دانشگاه پکن چین در سال‌های گذشته پیشرفت خوبی داشته از نظر تحقیقات و رشد علمی به همین منظور رتبه جهانی این دانشگاه از 30 به 23 جهان تغییر کرد است.

فارغ تحصیلان برجسته در دانشگاه‌ هاست

سیاستمداران

فلسفه و ادبیات

تحصیل در دانشگاه هاست چین

دانشگاه پکن چینکد تصویر: 980920002-040-02

برای دیدن عکس های بیشتر روی عکس کلیک کنید

کد پادکست: 980920002-040-04

[WPSM_AC id=23717]

پردیس دانشگاه پکن

دانشجویان دانشگاه پکن از پردیس پر جنب و جوش این دانشگاه لذت می برند. دانشگاه پکن از زمان پایه گذاری به فعالیت های دانشجویی مشهور بوده است.

دانشجویان با بهره گیری از حمایت کامل دانشگاه تشویق می شوند که زندگی رنگارنگ پردیس را تجربه کنند. بیش از دویست انجمن سازمان یافته دانشجویی، و طیف وسیعی از فعالیت های دانشجویی در طول سال وجود دارد، که خواسته های مختلف دانشجویان محلی و همچنین بین المللی را برآورده می کند. دانش جویان از طریق این فعالیت ها دوستی، خلاقیت و رهبری شخصیتی خود را پرورش می دهند.

هر ساله چندین جشنواره و فعالیت با دقت طراحی شده وجود دارد که به عنوان رویدادهای اصلی پردیس در نظر گرفته می شوند. برخی از آن ها سالانه هستند، مانند جشن شب سال نو، یا جشنواره بین المللی فرهنگی. برخی دیگر ممکن است برای تشویق دانشجویان به پیروی از روندهای فعلی یا کشف فعالیت های جدید باشند؛ مسابقه آواز برای دانشجویان خارجی یکی از این رویداد های جدید است.

به این ترتیب دانشجویان دانشگاه پکن نه تنها یک آموزش جامع و معتبر دانشگاهی دریافت می کنند، بلکه زندگی متعادلی را تجربه می کنند که متشکل از آرایه ای پر جنب و جوش از فعالیت های دانشجویی، فرصت های توسعه رهبری، برنامه های بین المللی و مسابقات ورزشی است.

دانشجو بودن در دانشگاه پکن، به شما این امتیاز را می دهد تا با استفاده خوب از منابع دانشگاه، خود را به سمت تحقق رویاهای خود سوق دهید. دانشگاه پکن انتظار دارد همه دانشجویان از چالش ها و فرصت های متعددی که این نهاد فراهم می کند و ارائه می دهد، استقبال نمایند.

فعالیت های پردیس

هر ساله صدها سمینار و سخنرانی دانشگاهی برای دانشجویان ارائه می شود. فعالیت های دانشجویی شامل جشنواره های بین المللی و فرهنگی، تشکیل گروه خوانندگی و آواز ، جشن شب سال نو، مسابقه کر، برنامه های هنری، و رقابت دانشگاهی چلنگ کاپ، از جمله فعالیت های این پردیس است.

 

جشنواره های فرهنگی بین المللی

جشنواره بین المللی فرهنگی هر اکتبر برگزار می شود. این جشنواره یک رویداد بزرگ در تاریخ تبادل فرهنگی دانشگاه پکن است، در این جشنواره نمایشگاه درخشانی از یک چشم انداز جهانی چند قومیتی برگزار می شود، و توسط دانشجویان بین المللی دانشگاه پکن ، اداره خواهد شد .

در روز تعیین شده از نمایندگان سفارتخانه های مختلف، روسای دانشگاه ها و نمایندگان دانشجویی از داخل و خارج از کشور دعوت می شود تا در مراسم افتتاحیه بزرگ شرکت کنند.

دانشجویان بین المللی با استفاده از شهود و خلاقیت خود نماینده کشورهای خود خواهند بود تا غرفه کشور خود را سازماندهی کنند.

مسابقه ی سالانه ی اتحادیه دانشجویان PKU دانشجویان “PKU ” هر ساله مسابقه ی خوانندگی جذابی را برگزار میکنند که همیشه داغ ترین برنامه ی دلخواه دانشجویان در پردیس این دانشگاه می باشد که توجه زیادی را به خود جلب می کند.در طول این مسابقه ، شرکت کنندگان،  پس از سه دور رقابت، بیش از بیست شرکت کننده در فینال رقابت ها با هم دیدار خواهند کرد.

هر ساله تعداد زیادی از آهنگ های نوشته شده توسط دانشجویان بر روی صحنه نوسط شرکت کنندگان،خوانده می شود. در این مسابقه جذابیت، اشتیاق، خلاقیت و استعداد دانشجویان PKU به طور کامل به همسالان خود نشان داده می شود.

مسابقات ورزشی جام بیدا

اتحادیه دانشجویان PKU هر ساله مسابقات ورزشی جام بیدا را برگزار می کند که شامل ورزش هایی مانند فوتبال، بسکتبال، والیبال و غیره می شود. این رویداد فرصت بسیار خوبی برای رقابت دانش جویان در بخش های مختلف با یکدیگر است.

همکاری دانشگاه با موسسات و بیمارستان های پکن چین

بیمارستان شنجن دانشگاه پکن

بیمارستان دولتی دندانپزشکی پکن

بیمارستان سرطان دانشگاه پکن

موسسه تحقیقات اقیانوس آرام

موسسه پزشکی مولکولی

موسسه علوم و فناوری هسته ای

مرکز بین المللی پکن برای تحقیقات ریاضی

و موسسات و بیمارستان های دیگری …..

شهریه دانشگاه پکن چین

هزینه زندگی ماهیانه بین 400 تا 3000 یوان می باشد .

نرخ شهریه
دوره های کوتاه مدت (Non-Degree)3320 تا 54000 یوان
کارشناسی26000 تا 30000  یوان
کارشناسی ارشد29000 تا 95000 یوان
دکتری32000 تا 40000 یوان

کد پادکست: 980920002-040-06

شرایط اخذ بورسیه تحصیلی در دانشگاه پکن چین 2020

روش درخواست بورسیه تحصیلی دانشگاه پکن چین 2020

نحوه درخواست: 

ثبت نام آنلاین: (در تاریخ مشخص شده توسط موسسه بنیاد چین) برای این منظور فرم های مشخص شده موسسه را باید تکمیل نمایید. کپی پاسپورت بالاترین مدرک تحصیلی(فتوکپی دفتر اسناد رسمی) رونوشت بالاترین مدرک تحصیلی(فتوکپی اسناد رسمی) گواهی سلامت پزشکی گواهی عدم سوء پیشینه رونوشت HSK۴ برای رشته های چینی آموزش داده شده IELTS / TOFEL گواهی زبان برنامه تحقیقی حداقل ۸۰۰ کلمه (فقط برای برنامه های کارشناسی ارشد) که توسط کارشناس موسسه بررسی و حمایت می شود.
دو توصیه نامه از استادان مختلف (فقط برای برنامه های تحصیلات تکمیلی) مقالات منتشر شده یا سایر افراد حمایت کننده (فقط برای دانشجویان کارشناسی ارشد)

 

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با مزایای تحصیل در چین و مشاوره تحصیلی با ما تماس بگیرید.

کد مطلب:

980920002-040

موسسه بین‌المللی بنیاد چین تمامی‌خدمات مرتبط به چین شامل تحصیل در چین و آموزش زبان چینی را ارائه می‌کند.

تحصیل درچین ۰۲۱۸۸۰۶۰۶۰۱
آموزش زبان‌چینی ۰۲۱۶۶۱۲۳۰۸۶

برای اخذ پذیرش تحصیلی در کشور چین کافیست فرم زیر‌را پر کنید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *