کد پادکست: 991111002-271-01

مزایای مطالعه مدیریت و کسب و کار در چین شامل تقاضای بازار و اعتبار مربوط به آن است، با تقاضای بالا برای چنین دوره هایی، متقاضی تحصیل در رشته مدیریت در چین بیشتر می‌شود. بی تردید فرصت‌های مختلفی برای فارغ التحصیلان برای کار وجود دارد.

شرایط تحصیل در رشته مدیریت در چین

رشته تحصیلی مدیریت در چین

کد تصویر: 991111002-271-05

جهت تحصیل در چین مدرک مدیریت کسب و کار BA دانش آموزان را در درک جامع از تمام موضوعات مربوط به کسب و کار، امور مالی، اقتصاد و بازاریابی را فراهم می‌کند.

یکی از مهمترین مزایای مطالعه مدیریت و کسب و کار در چین این است که دانش آموزان فرصتی برای انجام کار و پروژه‌های حرفه ای ارائه می‌دهند. همچنین آنها را با دانش عملی و همچنین دانش فنی و قابل انتقال و مهارت‌های نرم افزاری مواجهه می‌کند.

علاوه بر این، برای کسانی که علاقه مند به مطالعه نظریه‌های دانشگاهی، کسب و کار و مدیریتی هستند، آنها با یک مجموعه ای از مهارت‌ها فارغ التحصیل آشنا خواهند شد که آنها را قادر می‌سازد تا سیاست‌های خود را در قالب برنامه ریزی عمیق تر در دانشگاه‌ها و یا مطالعه از بهترین شیوه‌های مدیریت برخوردار شوند.

مزایای دوره مدیریت در چین

کد پادکست: 991111002-271-02

بسیاری از مدارس کسب و کار و دانشگاه‌ها جهت ادامه تحصیل در چین، دوره‌های مدیریتی را ارائه می‌دهند. مدرک مدیریت کسب و کار BA پایه و اساس برای طیف گسترده ای از مسیرهای حرفه ای آینده است و در خود یک برنامه درجه نسبتا تعمیم یافته با منطقه گسترده ای از پوشش علمی است.

در برخی از موسسات، دوره‌های مدیریت فرعی دسته بندی شده به عنوان بخشی از مدرک مدیریت عمومی کارشناسی ارائه می‌شود. در سایر موارد، آنها یک رشته جداگانه تلقی می‌شوند و به عنوان مدرک مدیریت کسب و کار مربوط به صنعت مورد توجه قرار می‌گیرند.

دوره‌های مدیریت در چین

کد پادکست: 991111002-271-03

تحصیل رشته مدیریت درچین

کد تصویر: 991111002-271-06

برنامه‌های کارشناسی در رشته مدیریت در چین شامل مدیریت و بازاریابی، مدیریت با کسب و کار بین المللی، مدیریت و ریاضیات و یا مدیریت با پایداری می‌شود. شهریه دانشگاه‌های چین در طول یکسال برای دوره کارشناسی بین 3000 تا 5000 متغیر است، که متناسب با دانشگاه ممکن است کم یا زیاد شود.

رشته مدیریت در چین در مقاطع مختلف تحصیلی ارائه می‌شود کارشناسی و کارشناسی ارشد و تحصیل دکترا در چین. برخی از زیر شاخه‌های رشته‌های مدیریت که در چین ارائه می‌شود شامل: مدیریت بازرگانی، مدیریت هتلداری، مدیریت بیمارستان، مدیریت اقتصاد، مدیریت بیمه، مدیریت بانکداری و غیره است.

کد پادکست: 991111002-271-04

دوره کارشناسی مدیریت در چین

یک دانشجوی کارشناسی در چین در یک دوره کسب و کار ثبت نام کرده و می‌تواند یک دوره تحصیلی سه یا چهار ساله را سپری کند و مدرک مدیریت را دریافت کند.

که این دوره شامل دوره‌های مدیریت سخنرانی ها، کلاس‌ها و سمینارهایی است که انتظار می‌رود دانش آموزان به طور فعال شرکت کنند. معمولا مشارکت از طریق ارائه، گزارش‌های آماده شده و بحث‌های گروهی تحویل داده می‌شود.

سال اول به عنوان دوره کارشناسی مدیریت با دوره‌های اصلی مانند حسابداری مقدماتی، محاسبات، مدیریت، تحقیقات عملی، برنامه‌های کاربردی در مدیریت، اقتصاد کسب و کار، تجزیه و تحلیل محیط کسب و کار و علم مدیریت آغاز می‌شود.

موسسه بین‌المللی بنیاد چین تمامی‌ خدمات مرتبط به چین شامل تحصیل در چین و آموزش زبان چینی را ارائه می‌کند.

تحصیل در چین ۰۲۱۸۸۰۶۰۶۰۱
آموزش زبان ‌چینی ۰۲۱۶۶۱۲۳۰۸۶

کد مطلب: 991111002-271

برای اخذ پذیرش تحصیلی در کشور چین کافیست فرم زیر‌را پر کنید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *