یکی از موضوعات قابل توجه و اهمیت برای مسافران در کشور چین، ترانسفر یا به عبارتی جابجایی بین مقاصد مختلف است. مسافران برای جابجایی بین مکان‌های مختلف مانند فرودگاه، هتل، فروشگاه ها و … به وسیله نقلیه‌ای مانند تاکسی، ون یا مینی بوس نیاز دارند.

ترانسفر از این جهت اهمیت دارد، چرا که اولا زبان چینی زبان دشواری است و استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی معمولا برای مسافران و دانشجویان مشکل‌زا است. دوما آشنایی به تمام آدرس‌ها و مکان‌ها نیز برای مسافران معمولا کار آسانی نیست.

خدمات ترانسفر

برای دیدن تصاویر بیشتر روی عکس کلیک کنید.

انواع ترانسفر

ترانسفر فرودگاه به هتل و بالعکس

مسافران هنگام ورود به شهرهای چین مانند گوانگجو یا شانگهای به دلیل عدم آشنایی با شهر و موقعیت‌های مکانی، برای مسیر فرودگاه به هتل معمولا از ترانسفر استفاده می‌کنند.

ترانسفر در چین برای گشت‌های روزانه

بعضا مسافران به یک وسیله نقلیه در اختیار، در طول روز نیاز دارند که بتوانند به راحتی بین مقاصد مختلف جابجا شوند. از خدمات موسسه بنیاد چین، ارائه ترانسفر به مسافران برای گشت‌های روزانه و استفاده از یک وسیله نقلیه در طول روز است.

ترانسفر بین شهری

از مسائلی که مسافران کشور چین با آن مواجه می‌شوند، جابجایی زمینی بین مقاصد بین شهری است. گاهی فاصله مقاصد بین شهری به قدری کوتاه است که شما ترجیح می‌دهید به صورت زمینی سفر کنید.

موسسه بین‌المللی بنیاد چین تمامی‌ خدمات مرتبط به چین شامل تحصیل در چین و آموزش زبان چینی را ارائه می‌کند.

تحصیل در چین ۰۲۱۸۸۰۶۰۶۰۱
آموزش زبان ‌چینی ۰۲۱۶۶۱۲۳۰۸۶

برای اخذ پذیرش تحصیلی در کشور چین کافیست فرم زیر‌را پر کنید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *