راهنمای اختصاصی در چین

معرفی راهنمای اختصاصی در چین

زمان مطالعه: 3 دقیقه

راهنمای اختصاصی در چین

یکی از مسائلی که بازرگانان، تجار، مسافران و دانشجویان ایرانی در چین با آن مواجه می‌شوند، نیاز آن‌ها به یک راهنمای اختصاصی در چین و مترجم چینی زبان است.

زیرا در بسیاری از مذاکرات تجاری یا ثبت نام در دانشگاه‌ها صرفا با زبان انگلیسی نمی‌توان به هدف مورد نظر خود رسید؛ بنابراین توصیه می‌شود مذاکرات به زبان چینی باشد.

[/vc_column_text][vc_column_text]مترجمی، وظیفه سنگینی است که در انتقال درست مفاهیم بین طرفین نقش مهمی ایفا می‌کند و عملکرد نادرست مترجم می‌تواند باعث ضررها یا کلاه‌برداری‌هایی شود. به همین دلیل این افراد باید صادق، مطمئن و معتبر باشند.

طبق تجربه بنیاد چین در سال های گذشته، چینی‌هایی که به زبان فارسی مسلط هستند و اغلب خود را با نام‌های اسلامی معرفی می‌کنند، متاسفانه افراد قابل اعتمادی نیستند و بعضا طبق توافقی که به صورت زبانی بدون اطلاع طرف ایرانی، با طرف چینی می کنند، سودی را در معامله برای خود برداشت می کنند.

درباره ما

هدف از راه‌اندازی این سامانه دسترسی آسانتر دانشجویان و متقاضیان به ادامه تحصیل در دانشگاه های چین، هنگ کنگ و تایوان است. ارائه اطلاعات مورد نیاز دانشجویان جهت شروع پروسه‌ی اخذ پذیرش از جمله خدمات موسسه بنیاد بین‌المللی چین است.

دستمزد مترجم در کشور چین به صورت روزانه حساب می‌شود

ارائه راهنمای اختصاصی در چین و مترجم به مسافران در شهرهای بزرگ مانند پکن، گوانگجو، شانگهای و شنژن معمولا به آسانی انجام می‌شود.

زیرا دسترسی به مترجمین در این شهرها اغلب به راحتی امکان‌پذیر است و تنها به هماهنگی و قرار قبلی نیاز دارد.[/vc_column_text][vc_column_text]ارائه مترجم در شهرهای کوجکتر چین به هماهنگی بیشتری نیاز دارد.

زیرا ممکن است مترجمین به صورت دائم در این شهرها در دسترس نباشند. برای مثال اگر شما در شهرهای هانگژو یا ایوو این خدمات را بخواهید، معمولا باید یک مترجم از شهر شانگهای استخدام کنید. موسسه بنیاد چین این امکان را به شما می‌دهد که در سفرهای چند روزه و کوتاه به شهرهای حاشیه‌ای چین نیز از خدمات مترجم استفاده کنید و مترجم را همراه خود داشته باشید.ا را باید انتخاب کنید؟

یکی از خدمات موسسه بنیاد چین به مسافران ایرانی در کشور چین، ارائه راهنما و مترجم‌هایی به زبان چینی است که بتوانند در مذاکرات، خرید و یا هر موقعیت دیگری که هستند از آن بهره‌مند شوند.

بنیاد چین معمولا راهنمایان و مترجمین خود را از ایرانیان مسلط به زبان چینی که در کشور چین حضور دارند، انتخاب می‌کند و در اختیار افراد قرار می‌دهد و مسافرین نگرانی از این بابت نخواهند داشت.

لوگو اصلی بنیاد بین‌المللی مطالعات چین

برای اخذ پذیرش تحصیلی در کشور چین کافیست فرم زیر‌را پر کنید

 

 1,739 total views,  11 views today

0 Reviews

Write a Review

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا