تحصیل دانشگاه علوم سیاسی و حقوق شانگهای چین

دانشگاه علوم سیاسی و حقوق شانگهای چین یکی از معروف‌ترین دانشگاه‌های کشور چین در‌این رشته است. همچنین این دانشگاه در سطح دنیا نیز از اهمیت خاصی برخوردار است.

دانشگاه علوم سیاسی و حقوق شانگهای چین

در حال حاضر دانشگاه دارای نظام چند رشته‌ای است که از سیاست، اقتصاد، جامعه شناسی، مدیریت، زبان و ادبیات و غیره تشکیل شده است.

این دانشگاه در کوه شنزن واقع شده است که در کنار معبد مشهوری با منظره‌ای از شانگهای قرار دارد و به عنوان “مؤسسه باغ چین” شناخته شده است، مساحت‌این دانشگاه بیش از ۷۲ هکتار و مساحت ۲۱۰،۰۰۰ متر مربع را پوشش می‌دهد.

0000 - تحصیل دانشگاه علوم سیاسی و حقوق شانگهای چین

برنامه‌های دانشگاه علوم سیاسی و حقوق شانگهای چین

دانشگاه علوم سیاسی و حقوق چین ، اکنون دارای سه برنامه  نظریه‌های قانون، مطالعات قانون اساسی و اداری، و جرم شناسی است.

مطالعه حقوق در SHUPL به عنوان یکی از پنج دانشگاه برتر در شانگهای به شمار می‌رود.‌این دانشگاه همچنین “پایگاه آموزشی شانگ‌های برای استعدادهای حقوقی “Elire” و پایگاه آموزشی شانگهای برای استعدادهای قانونی بین‌المللی “Elire” است و از‌این رو یکی از بهترین قطب‌های حقوقی دنیا می‌باشد.

کارمندان دانشگاه علوم سیاسی و حقوق شانگهای چین

این دانشگاه حدود ۶۰۰ نفر کار مند دارد که حدود ۵۰۰ نفر آنها استاد می‌باشند.که اساتید آن به شرح زیر است:

  • ۵۰ درصد اساتید دکترا هستند که ۹۰ درصد دارای مدرک دکترا و کارشناسی ارشد هستند
  • ۴۸ نفر سرپرست کارشناسی ارشد می‌باشند
  • ۸ نفر سر پرست

در حال حاضر بیش از ۱۰,۰۰۰ دانشجوی تمام وقت در دانشگاه، با سطوح مختلف، تحصیلات تکمیلی، کارشناسی و دانشجویان خارج از کشور وجود دارد.

تحصیل در‌این دانشگاه یکی از بهترین راه‌های پیشرفت و آموختن است که با کمک سایت بنیاد می‌توانید در‌این دانشگاه فوق العاده پذیرش بگیرید و پله‌های ترقی را یکی پس از دیگری سپری کنید.

کد مطلب: ۱۳۳۰-۲/۹۸۰۷۱۵-۱۰۰۰/م ح/ت/۹۸